Black Widow: Deadly Origin

blackwidow-deadly-02

Bir kaç mini seri(The Things They Say About Her*) dışında genelde Avengers ve Daredevil dergilerinde konuk olarak Marvel’in en ünlü bayan karakterlerinden biri haline gelen Black Widow, Mighty Avengers’in da bir üyesi olarak Marvel Evreninde kendine önemli bir konum edinmişti. Iron Man 2 filminde Scarlett Johannson tarafından canlandırılan karaktere yeni bir mini seri geliyor, Black Widow: Deadly Origin. Yazarlığını Paul Cornell, çizerliğini ise Tom Raney’in yapacağı mini serinin ilk sayısı Kasım ayında yayınlanacak.

Yazar seri ile ilgili şunları söyledi: “Yüksek teknolojili, yüksek enerjili bir macera. Natalia’nın geçmişinden bir tehdit günümüze uzanarak ona yakın olan herkesi incitmeye çalışacak. Bu bize Natalia’nın geçmişinin farklı yüzlerini görmemizi sağlayacak.” Seride Wolverine, Winter Soldier, Tony Stark ve Matt Murdock(Daredevil) gibi çok sayıda Marvel karakteride gözükecek. Ayrıca yazar karakterin çekilen Iron Man filminde gözükmesinin serinin yayınlanması konusunda motive edici unsur olduğunu belirtti.

*The Things They Say About Her, Richard K. Morgan tarafından yazılan seri daha çok  Bill Sienkiewicz’in çizdiği kapaklarla ünlü ve yine Richard K. Morgan tarafından yazılan Black Widow: Homecoming devamı niteliğinde.

Explore posts in the same categories: Çizgi Roman

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: